הלקוחות שלנו

פרסייס- החברה המספקת שירותי ניהול כלכליים לחברות
תכנון ומשרדי עורכי דין

מרתה שוורץ, מרתה שוורץ שותפויות

פרסייס הוכיחו לי שהם צוות מדהים של אנשים, ההדרכה של פרסייס עשתה לנו שינוי ענק וחיובי בגישה שלנו אל המשרד. העובדים מפוקסים יותר במה שהם צריכים ואמורים לעשות ומשאירים את האסטרטגיה והפעילות הכלכלית לפרסייס. כל מה שיש לי לומר עליהם הם דברים חיוביים. הלוואי והייתי מוצאת אותם קודם !

ורדית צורנמל ומיכל טורנר, צורנמל טורנר אדריכלות נוף

מאז שהכנסנו את פרסייס למשרד יש לנו זמן לעשות מה שאנחנו הכי אוהבות: אדריכלות נוף…

מרגלית ואיתן סוכוי, אדריכלות נוף בע”מ

היום, אנחנו לא מבינים איך ניהלנו את העסק ללא פרסייס. התרומה שלכם היא עצומה והייתי רוצה להדגיש את הדבר הנוסף שלא נמדד בכסף או תפוקות וזו הידידות העמוקה שנרקמה בנינו ושותפות הדרך .אתם חלק מהמשרד בשמחות, בפעילויות החברתיות וגם בתקופות קשות ומאתגרות. מקווים לעוד הרבה שנים של עבודה פורייה וחברות אמיצה.

יואב רמתי, ספיר הנדסה

פרסייס מאפשרת לי עבודה רגועה בתחום עבודתי ללא חשש כי אאלץ לכלות שעותיי היקרות בהעברת הצעות מחיר ,גביה ,מעקב אחרי תשומות עבודה וכו’ אנו שפרנו באופן משמעותי את יעילות משרדינו.

שי וסלע נהרי, מהנדסים יועצים

סיפור של הצלחה, מאז השתלבותכם בחברתנו הצלחנו לבצע שינויים כלכליים ועסקיים מרחיקי לכת אשר תרמו רבות לחברה הן בהיבטים הכלכליים, עסקיים והן לתרבות האירגונית והניהולית בחברה, יישר כח!

אורי הלוי, אורבך הלוי אדריכלים

חברת פרסייס עשתה סדר בכל מערך החשבונות והתשלומים שלנו ואנו נהנים מאוד מעובדיה ושירותיה מהרגע שהתחלנו לעבוד עם פרסייס, תזרים המזומנים והריווחיות שלנו השתפרו ללא הכר. המקצוענות שלהם מייצרת עברונו שקט המאפשר לנו להתרכז במה שאנו מבינים: אדריכלות.

אבי שפרבר, אמאב תחבורה ותנועה

חברת פרסייס עשתה סדר בכל מערך החשבונות והתשלומים שלנו ואנו נהנים מאוד מעובדיה ושירותיה.

אדריכלית אורנה פרייפלד בסט ואדריכלית ליטל סמוק פביאן, תמ”א

ברגע שהתחלנו לעבוד עם פרסייס, התפננו לעסוק באדריכלות נטו. המסירות והמקצועיות, נתנו לנו אפשרות לעבודה נינוחה ללא לחצים כספיים יומיומיים.

עדן בר, בר-לוי אדריכלים

מאז שהתחלנו לעבוד עם פרסייס חיי השתנו לטובה; עם שיפור בתחומי הניהול, כלכליות ורווחיות המשרד. אבל הכוח האמיתי של פרסייס הינו ההון האנושי שנמצא בה.

נתן תומר, נתן תומר הנדסה

זו פשוט טעות לא להשתמש במומחיות חברת פרסייס לניהול של עסק הנדסה רציני.

רגב טורס, תדם הנדסה

כוח האדם האיכותי ,החריצות ,היעילות וההקפדה של אנשי פרסייס בתדם מהווים מכפיל כוח למערכת הפיננסית בחברה. מצאנו בפרסייס שותפים וחברים לדרך.

כריסטיאן לאהוד, כריסטיאן לאהוד סטודיו

הצוות החזק והמקצועי של פרסייס עזר לבנות את החברה שלי ועוזר לה לצמוח. בניטור יומיומי של החברה פרסייס מוודאת שהחברה מתנהלת בצורה חלקה ואני יכול לנתב 100% מהאנרגיה שלי ללקוחות והפרויקטים שלי! לא יכולתי לבקש שותפות טובה מזו!

עופר קולקר, קולקר קולקר אפשטיין

פרסייס הם לנו המלאך השומר -Guardian Angel . הם אונת המוח הדואגת לנו, המסירה דאגה מליבנו העמוס. אנחנו חייבים להם את ההזדמנות שהם יוצרים לנו להנות משקט המכוון את סערות הנפש אל היצירה בלבד.

שמואל קרני, ש. קרני מהנדסים

פרסייס בשבילי זה “שגר ושכח” בכל הנושאים הכספים של החברה.

ערן חן, ODA

אני כל כך שמח שפגשתי את פרסייס. עם החבר’ה האלה, החברה שלי מרוויחה יותר כסף ואני יודע שהעסק שלי מנוהל מבחינה עסקית ע”י האנשים הכי מקצועיים שיש.

ישמעאל לייבה, Ismael Leyva Architects

פרסייס מבקרים את ביצועי החברה שלנו על בסיס קבוע ונותנים לנו שקט נפשי. הם משאירים אותנו ממוקדים במטרות הכספיות שלנו לדואגים להביא אותו אליהן.

וונדי אוון ג’וזף, Studio Joseph

מאז שהתחלנו לעבוד עם פרסייס החברה שלי פשוט יותר יעילה, הם מאפשרים לנו להשקיע אפילו יותר זמן בכדי לעשות פרויקטים יפים יותר ובנויים היטב שמקיימים את השאיפות הגבוהות של לקוחותינו.