להיות כלכלן בפרסייס

arrow_rtl

זו עבודה מאתגרת, אבל אתה אוהב אותה ואין דרך אחרת-אתה חבר צוות בפרסייס.

להיות מצוין, להיות מיוחד, להיבחר מתוך ההמון, להיות בשליטה, באחריות, לפעמים במאבק, להצטייד באורך רוח, לדעת לנתב את הדרך ולא רק את שלך כדי להזיז דברים, למרות שאתה הכי צעיר פה. יש לך אחריות ואתה ציר מרכזי אצל לקוחותיך. לפעמים אפילו תרגיש מרכזי מידי. זה קשה, אבל אתה אוהב את זה ואין לך דרך אחרת, אתה כלכלן ב-פרסייס.

להביט במי שמנהל אותך’ שלרוב צעיר כמעט כמוך- רק מנוסה יותר ומנחה אותך אבל גם קצת חבר. הוא ואתה נקשרתם ביחד להצליח באתגר הגדול שאתם עומדים בפניו.

להסתכל סביב ולראות אנשים, כמוך. כולם הצטיינו במשהו, בצבא, בלימודים, בספורט, במשהו. אחרת לא היו כאן. להיות גאה שאתה חלק מהם, מהקבוצה הזו שאתה תלוי בה אבל גם היא תלויה בך. אתה אוהב את זה ואין לך דרך אחרת, אתה כלכלן ב-Precise.

לארגון הזה שאתה עובד בו קוראים פרסייס, הוא קיים 22 שנה ויש בו כבר 170 עובדים, הוא נמצא בכל הארץ , גם בארה”ב ובלונדון. בכלל לא ברור לך איך זה יכול להיות שהארגון גם תלוי בך ולא רק אתה תלוי בו.
גרעין יסודה של פרסייס נמצא באיתור, פיתוח, שיתוף וקידום של העובדים המתאימים לה ביותר, מתוך הבנה שעליהם ורק עליהם בנויה הצלחתה.

בחרת לעבוד בחברה ייחודית ומיוחדת. אנחנו נדרוש ממך נאמנות, נדרוש להיות במקום הראשון,ללמוד לבד ולפעמים תוך כדי תנועה ולהביא תוצאות. זה מאתגר, אבל אתה אוהב את זה ואין לך דרך אחרת, אתה כלכלן ב-פרסייס.

צור קשר

null

259a Squires Lane, London, N3 2QS

null

048 426 7732 (0) 44+

null

5 Penn Plaza, 19th fl., New York, NY 10001

null

8578 605 781 1+

null

רחוב קרליבך 14, תל אביב, ישראל

null

1581 529 3 (0) 972+